• Zakończenie i podziękowania „Żyj Aktywnie 2023”

  30 października 2023 Aktywni 50+ Możliwość komentowania Zakończenie i podziękowania „Żyj Aktywnie 2023” została wyłączona

  27 października 2023 roku zakończyliśmy realizację warsztatów rekreacyjno-turystycznych w ramach projektu pn. „Żyj Aktywnie 2023”, współfinansowanych przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

  Warsztaty organizowane były w Hotelu Łężeczki, w czterech terminach /czerwiec, wrzesień i dwa w październiku/. Ze wsparcia skorzystało 217 uczestników /201 Osób Niepełnosprawnych i 16 opiekunów/.

  Celem projektu było zwiększenie sprawności i samodzielności osób niepełnosprawnych biorących udział w warsztatach oraz promowanie ich aktywności  poprzez poznanie różnych form aktywności fizycznej /Nordic Walking, Boccia, Gimnastyka, zajęcia na basenie, zajęcia taneczne, zajęcia na siłowni/. W trakcie pobytu zorganizowano warsztaty dietetyczne, spotkanie z prawnikiem, wycieczkę do Zamku Górków w Szamotułach a wieczorami spotkania integracyjne.

  Działo się !!!!!!

  Dziękujemy Państwowemu Funduszowi Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych za docenienie po raz siódmy naszego projektu i wsparcie finansowe.

  Dziękujemy naszej kadrze /instruktorom, wykładowcom, wolontariuszom/ za ich zaangażowanie.

  Dziękujemy uczestnikom, że chcieli wziąć udział w naszym projekcie. To dzięki Waszej chęci poznania nowych aktywności fizycznych, zaangażowaniu w trakcie zajęć, uśmiechowi i wzajemnej życzliwości kolejne warsztaty możemy uznać za udane. DZIĘKUJEMY !

  Categories: Aktualności

  Comments are currently closed.